Jsme Architektky

Jsme protiklady a zároveň dva dokonale se doplňující elementy. V naší práci se snoubí něžná ženskost i mužská strohost. Vše promyšlené do nejmenších detailů. Jsme Dana a Bára.

Dvě architektky, které spojily své letité zkušenosti a cit pro zahrady a interiéry, aby mohly vytvářet mimořádné projekty. Dva úhly pohledu, které dohromady vytváří cosi nadpozemského, něco co si zamilujete hned v prvním okamžiku.

Vaše společná fotka
004-flower-1

Tvoříme pro ženy

Víme, co ženy potřebují, milují a chtějí. Jsme velmi empatické a citlivě vnímáme každé ženské přání. A co je hlavní, umíme jej splnit. Navíc se nemusíte o nic starat, na chod celého projektu pečlivě dohlédneme.

005-excavator

Tvoříme pro muže

Nebojíme se ani mužského světa, kde vše musí být dokonale funkční, smysluplné a sofistikované. Stačí, když nám řeknete, co potřebujete, a bez sebemenšího zaváhání si se vším hravě poradíme. Avšak jste to pořád vy, kdo vede naši ruku.

003-gender-2

Najdeme kompromis

Když spojíme své síly, dokážeme s lehkostí propojit ženský a mužský svět. Vytvoříme praktické plně funkční prostory v elegantním vzezření s nádechem ženskosti, tedy s drobnými detaily tvořícími příjemné a útulné prostředí.

dana-pajasova

Dana Pajasová

Jelikož ráda tvořím zahrady a exteriéry, není žádný div, že miluji zahradničení. Venku trávím ráda svůj volný čas, proto jsou cyklistika, běhání a plavání také moje velmi oblíbené činnosti. Jsem romantická duše, která miluje vše krásné, estetické a dokonale sladěné. 

Neváhejte mě oslovit! +420 776 821 787

bara-kainrathova

Bára Kainrathová

Odjakživa mě zajímaly technické věci a mužský svět mi vždy přidal velmi lákavý. Motorem je pro mě adrenalin, který mě nabíjí novou energií a kreativitou. Takže velké projekty jsou pro mne tím pravým ořechovým. Jsem pohodářka a pro svůj klid si chodím na hory.

Neváhejte mi zavolat! +420 776 573 494

Nejsme v tom samy

Spolupracujeme s profesionály. Víc hlav víc ví. Moc rády konzultujeme své myšlenky s těmito odborníky a také blízkými lidmi.

IMG_20171114_110033-s

Ing. Jana Tupá
ČKA 0089

Jistota, opora a studnice vědomostí. Naše pravá ruka.

sedici_kruh_mini

Ing. arch. Jitka Becková
ČKA 3815

Báječný člověk pro spolupráci. Co nevíme my, ví většinou ona.

Fotka

Ing. arch. Eva Rybníčková

Skvělá grafička, kreslířka a kamarádka.

krocak

Aleš Kročák

Precizní realizátor našich (vašich) představ a návrhů.

Svěřte se nám s vašimi představami a my vám pomůžeme vytvořit místo, kde se budete cítit dobře