Skip to content

experience for business

Konference pro každého, kdo chce inspiraci a praktické rady,
jak maximalizovat business value společnosti
vytvářením skvělého UX.

30. května 2018, 9:00

MSD Five, Na Valentince 3336/4, Praha 5

Program

30. května 2018

31. května 2018

9:00 - 18:00

User Experience Strategy Workshop

Jaime Levy

Jaime povede exkluzivní celodenní worskhop v Praze. Naučíte se vše, co potřebujete vědět o návrhu inovativního produktu, který lidé budou chtít používat. Workshop bude plně interaktivní a čistě praktický.

Workshop je určen pro UX designery a manažery, produktové manažery, majitele firem a zakladatele startupů.

Místo konání workshopu: STRV, Rohanské nábř. 678/23, Praha 8

Přednášející

jaime_levy-x4b

Jaime Levy

UX Strategy Consultant

Jaime Levy is an author, university professor and a pioneer in the creation of innovative digital products and services. Her top-selling O'Reilly Media book is called UX Strategy: How to Devise Innovative Digital Products that People Want. The book presents a solid framework on the practice, which lies at the intersection of UX design and business strategy.

She currently runs Jaime Levy Consulting, a digital strategy firm out of Los Angeles, California. Jaime also teaches graduate-level courses on UX design and UX strategy at the University of Southern California. You can read more about her on Wikipedia.

michal-kardas

Michal Kardaš

Co-Founder
Outboxers
david-novak-vodafone

David Novák

Head of Segment Marketing
Vodafone
jan-prochazka-lundegaard

Jan Procházka

Director – Digital Solutions & Consultancy
Lundegaard a.s.
jan-valder-principal

Jan Valder

Design and User Experience Lead
Principal engineering
milan-merglevsky

Milan Merglevský

Digital Marketing Strategist
Freelancer
roman-hrebecky-pabeni

Roman Hřebecký

Designér a zakladatel
Pábení
miroslav-suchy-uxfocus

Miroslav Suchý

Customer Experience Strategist
UX Focus
micheal-repetny-zeerat-x4b

Michael Repetný

Designér a zakladatel, Zeerat
petr-pouchly-court-of-moravia-x4b

Petr “Jezevec” Pouchlý

Kapitán svobodné firmy
Court of Moravia Director
petr-koubsky

Petr Koubský

Analytik a publicista
moderátor akce
michal-kardas

Michal Kardaš

Innovation prototyper, Co-founder Outboxers

Michal Kardaš je spoluzakladatel inovačního labu Outboxers, kteří se zabývají ověřováním nových produktů a byznys modelů pro korporace. Naprostým základem úspěchu je pro něj pochopení a zpětná vazba všech zainteresovaných lidí - od klienta až po koncového uživatele. Vytváření User Exprience tak začíná už od vymýšlení nápadů a je nedílnou součástí celého procesu vzniku produktu.

jan-sechovec-csas

Jan Sechovec

Head of Advanced Technologies and Prototypes, Česká spořitelna

Honza Sechovec je inovační evangelista v České spořitelně. Během více než 15 let zkušeností v IT zastával různé pozice v armádě ČR a NATO. Vedl různé vývojové týmy, vytvořil prototypy, účastnil se řady mezinárodních konferencí.

 

Jak vzniká produkt s globálním potenciálem

David Novák

Head of Segment Marketing, Vodafone

David Novák vede consumer marketing Vodafonu od spuštění LTE v Čechách. Během studia na vysoké škole pracoval jako redaktor a později šéfredaktor mobilní sekce iDNES.cz, odkud přestoupil do terminálového oddělení Vodafone. Dodnes jsou prý na internetu k dohledání jeho staré články včetně pravopisných hrubek. Mezi jeho velké zájmy patří udržitelnost, ať už organizační nebo lidská.

 

Design inovací podle Vodafonu

david-novak-vodafone
jan-prochazka-lundegaard

Jan Procházka

Director – Digital Experience, Lundegaard a.s.

Digitální pionýr již od prvních kontaktů s internetem na VŠE. Přes 15 let pomáhá klientům maximálně využívat digitálních technologií k lepším firemním výsledkům a novým obchodním modelům.
Aktuálně vede team poskytující služby „DX“ designu, konzultací a stavění nových digitálních produktů. Krom manažerských povinností ho stále baví zúročovat zkušenosti v rámci inovativních klientských projektů, zejména v rámci korporací z oboru financí či telco.
Technologie a inovace jsou vášeň, ale cílem je najít v nich smysluplné využití pro vylepšení služeb firem a každodenní život lidí.

 

Korporace zaměřená na DX. Jak ji pomoci budovat a jak ji přežít!

Jan Torsten Valder

Design and User Experience Lead, Principal engineering

UX Lead, MONETA Money Bank

Honza vede tým UX ve společnosti Principal engineering a poslední dva roky se věnuje hlavně budování UX kompetence pro MONETA Money Bank, ve které probíhá Agilní transformace. V bance UX začínalo na zelené louce. Postupně se povedlo vybudovat tým, který má dnes přes dvacet špičkových specialistů všech kompetencí. V MONETA Money Bank Honza zúročil zkušenosti z České spořitelny, Unicreditu, Komerční banky a dalších. Když Honza nepracuje, hodně spí, dobře jí a vaří, venčí psa nebo cestuje po Asii.

 

From Zero to Hero: Budování UX kompetence v MONETA Money Bank

jan-valder-principal
milan-merglevsky

Milan Merglevský

Senior E-commerce Consultant

Milan jako specialista několik let spravoval většinu online marketingových kanálů i investiční portfolia na finančních trzích. Díky pečlivé správě PPC kampaní, vlastní tvorbě kreativ, přípravě technických specifikací z pohledu SEO, řízení projektů datových integrací a UX návrhům pro malé weby i velké e-shopy s miliardovými obraty získal komplexní přehled o souvislostech, které provází každého uživatele konverzní cestou.
Jako „Marketing Managera“ je teď jeho hlavní pracovní náplní „business modeling”, plánování investic i řízení a vzdělávání členů svého týmu i široké veřejnosti.

lenka-pertlickova-kulina

Lenka Pertlíčková

Výkonná ředitelka, Kulina

Lenka Pertlíčková zastává funkci výkonné ředitelky eshopu Kulina. Je primárně zodpovědná za chod společnosti v její silně růstové fázi. Má významný podíl na transformaci z garážovky do společnosti s více jak 50 zaměstnanci. Mezi nejvýznamnější projekty patří dokončení nových webových stránek a implementace data driven business managementu.

 

Redesign webu jako investice s "předpokládaným" ROI

Roman Hřebecký

Designér a zakladatel Pábení

Baví ho facilitace a design. A baví ho vést nedesignéry designovým procesem. Denně pracuje s lidmi. Dělá workshopy. Na mindsetu design thinking staví inkubátory a pak jimi provází, aby věděl, jak fungují. Má za sebou stovky hodin workshopů pro banky, korporace, neziskovky, státní sféru i malé firmy. A je hrozně nerad, když dodavatelé slibují něco, co nemůžou splnit.

 

Design Sprint bez příkras

roman-hrebecky-pabeni
miroslav-suchy-uxfocus

Miroslav Suchý

Customer Experience Strategist, UX Focus

Před několika lety spoluzaložil UX Focus s cílem poskytnout českému trhu nadstandardní UX výzkum podpořený špičkovou metodikou a šikovnými technologiemi. Nadbytek informací a nedostatek pozornosti přináší naší společnosti revoluci způsobenou digitální transformací ekonomiky. Brandové strategie a technologická řešení čelí naprostému neporozumění potřeb zákazníků. Právě proto se Miroslav zabývá Eye Tracking metodou. Validoval spolehlivé řešení, které poskytuje podklady pro správná rozhodnutí.

jiri-hlavacek

Jiří Hlaváček

Qualitative research specialist

Posledních dvacet let se zabývá marketingovým výzkumem v drtivé většině kvalitativním. Moderoval přes tisíc skupinových diskusí a hloubkových rozhovorů a za největší bohatství z nich získané považuje dobře se zeptat, aby respondent sdělil otevřeně a upřímně své názory a postoje.

 

Případová studie, jak pomocí kvalitativních rozhovorů a eye-trackingu dosáhnout maximální efektivity návrhu webové aplikace

Michael Repetný

Designér a zakladatel, Zeerat

Michael zajišťuje webovou analytiku, uživatelský výzkum a zvyšování výkonu webu jako pravidelnou službu za měsíční paušál. Netradiční službu Zeerat+ spustil po 4 letech vývoje vlastního analytického nástroje. Zúročil tak zkušenosti z pobytu v Silicon Valley, zpětnou vazbu majitelů webů i spolupráci s předními projekty české e-commerce scény jako např. MallGroup.

 

Jak zvýšit výkon webu o 123 mil. Kč měsíčně bez investic do reklamy

micheal-repetny-zeerat-x4b
petr-pouchly-court-of-moravia-x4b

Petr “Jezevec” Pouchlý

Kapitán svobodné firmy Court of Moravia

Designér a evangelista transformace herních principů do byznysu. Míchá zkušenosti z korporátního světa s praxí z designerského studia Court of Moravia, které se zaměřuje na gamifikaci, herní design a experience economy v rámci HR, designu byznysu a inovací. Z obou světů si bere to nejlepší pro budování komunit, vedení týmů a mentoring. Dost bláznivý, aby neztratil kontakt s generací Y, a dost trpělivý, aby uměl její potřeby přeložit generacím starším.

 

Jak dostat X do UX, aby váš digitální projekt byl kulervoucí

Petr Koubský

Moderátor konference, Analytik a publicista, více o Petrovi

Zabývá se digitálními technologiemi. Učí na Vysoké škole ekonomické a na Filozofické fakultě UK, vydává magazín 067.cz. Spoluzakládal vydavatelství Softwarové noviny a vzdělávací instituci iCollege. Vystudoval technickou kybernetiku, pracoval jako programátor. Jeho hobby a víra je matematika a přírodní vědy. Rád čte, poslouchá jazz, vaří a stále pomaleji běhá na střední vzdálenosti.

petr-koubsky

Místo

FIVE Building

Na Valentince 3336/4

150 00 Prague 5

Czech Republic

Kontakt

tomas-ludvik

Tomáš Ludvík

UX Strategist, odborný garant programu
mirka-hofmanova

Mirka Hofmanová

Event Manager